Шукаєте професійних перекладачів?

Команда ProTranslate гарантує найвищу якість та лише професійний переклад! Замовити зараз

Технічний переклад

Юридичний переклад

Економічний переклад

Переклад IT тематики

Редакція та верстка

Хто ми?

Команда ProTranslate складається з перекладачів-фрілансерів, об’єднаних разом для надання перекладацьких послуг на максимально високому рівні. Кожен з членів команди професійно займається перекладами протягом 5 і більше років, а також тісно співпрацює з бюро перекладів в Україні, Росії та Європі. ProTranslate надає перекладацькі послуги з/на наступні мови: англійська, українська, та російська в будь-якій послідовності та в найбільш поширених сферах, до яких серед інших відносяться технічна, юридична та економічна тематики. Після виконання, переклад обов’язково проходить вичитку редактором. Крім того, перекладачі команди ProTranslate виконують замовлення з копірайтингу та рерайтингу найвищої якості в найкоротші терміни та з різних тематик.

Розрахувати вартість перекладу

Ми створили простий спосіб для швидкого розрахунку вартості перекладу та порівняння з іншими пропозиціями. Ніяких прихованих доплат або незрозумілих умов. Сплачуйте тільки за якісно виконану роботу.

Ми працюємо з усіма CAT-системами

В своїй роботі команда перекладачів ProTranslate активно використовує CAT-інструменти для збереження термінології та стилю перекладу за допомогою загальної серверної пам’яті перекладів. Ми готові працювати з будь-яким CAT-інструментом, який максимально відповідає вашим потребам.

Переваги команди Protranslate над фрілансерами та бюро перекладів

Команда ProTranslate прагне створити середню ланку між перекладачами-фрілансерами та бюро перекладів, надаючи можливість замовникам отримати високоякісний переклад за розумними цінами.

Перекладачі-фрілансери

Зазвичай пропонують найнижчі тарифи, проте серед них досить складно вибрати перекладача з відповідним досвідом. Фрілансери також:
не завжди є професійними перекладачами
не надають послуги з редакції та вичитки
не відповідають на ваші запити швидко та вчасно
не завжди дотримуються термінів

Команда Protranslate

Ви сплачуєте розумну ціну тільки за бездоганну якість перекладу та отримуєте послуги бюро перекладів за ціною перекладача-фрілансера. Співпрацюючи з нами, Ви також отримуєте:
професійного перекладача, який працює у вашій тематиці
якісну вичитку професійним редактором
безпосереднє та просте спілкування без додаткових порталів та систем
дотримання термінів без втрати якості
Замовити зараз

Бюро перекладів

Працюють з високими тарифами, оскільки їм потрібно покрити витрати на маркетинг, рекламу, заробітну плату допоміжному персоналу та інші витрати компанії, а також:
працюють зі складними системами управління, які ускладнюють процес замовлення
виключають безпосереднє спілкування між замовником та перекладачем
створюють штучні труднощі в усьому
задіюють надто багато ланок протягом усього процесу перекладу

Ми перекладаємо для